Otwarte
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 18:00

Dla firm

 

Od wielu lat współpracujemy z przedsiębiorstwami, które oferują swoim pracownikom dostęp do pakietów medycznych obejmujących zabiegi rehabilitacyjne. Nasze usługi wykonywane są w ramach  wewnętrznych funduszy pracowniczych, poprzez duże podmioty medyczne, z którymi mamy podpisane umowy na realizację zabiegów rehabilitacyjnych oraz bezpośrednie kontrakty z przedsiębiorstwami. Nasze usługi kierujemy do pracowników biurowych i produkcyjnych. Współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami (korporacje międzynarodowe) jak i małymi podmiotami z rynku lokalnego.

Oferowane przez nas formy współpracy są dostosowane do Państwa potrzeb. Każdy aspekt współpracy jest indywidualnie dobierany do Państwa oczekiwań (np. okres płatności, forma rozliczeń,  ceny i rodzaj usług) . Nasza oferta jest bardzo elastyczna dlatego możemy zaoferować Państwu bardzo szeroki zakres usług nie ujęty w podstawowym zakresie form współpracy.

Mamy doświadczenie w realizacji programów zdrowotnych zlecanych przez fundacje, stowarzyszenia oraz PFRON.

 

Przykładowe propozycje współpracy:

 1. Korzystanie z zabiegów rehabilitacyjnych w placówce Renomed dla pracowników.
 2. Prowadzenie konsultacji lekarza specjalisty rehabilitacji lub fizjoterapeuty na terenie zakładu pracy.
 3. Wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych na terenie zakładu pracy.
 4. Program specjalistycznych terapii rehabilitacyjnych (indywidualna rehabilitacja dla poszczególnych pracowników) na terenie zakładu pracy.
 5. Wykonywanie masażu klasycznego, terapii manualnych dla pracowników na terenie przedsiębiorstwa w wydzielonych pomieszczeniach.
 6. Masaże (w ubraniu)  na specjalnym krześle w trakcie pracy.
 7. Organizacja szkoleń z zakresu rehabilitacji, np. „zdrowy kręgosłup”, ergonomia pracy, itp.
 8. Prowadzenie audytów stanowiskowych w przedsiębiorstwach (produkcyjne i biurowe).
 9. Przygotowanie szkoleń po audytach z zaleceniami dla pracowników i materiałami informacyjnymi.
 10. Przygotowywanie materiałów z ćwiczeniami dla pracowników do wykonywania w domu lub pracy (za zgodą pracodawcy). 
 11. Inne, nie ujęte w propozycjach.

 

Do części z wyżej wymienionych form współpracy oferujemy przygotowanie i wyposażenie pomieszczeń na potrzeby realizacji programów rehabilitacyjnych na terenie przedsiębiorstwa. Możemy wyposażyć pomieszczenia we wszelkiego rodzaju sprzęt i wyposażenie medyczne konieczne do realizacji projektu.

 

Dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy. Więcej informacji o Przychodni Renomed i powyższej ofercie mogą Państwo uzyskać od naszego przedstawiciela:

 

Piotr Sochan

tel. 511 979 969

 

Medicoverenel-medCompensaPZUNFZ